Menu Close

Baigti dar vieni pozityvios tėvystės mokymai

,,Šeima – tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios vientisumo priklauso visos didelės visuomenės saugumas“. A. Adler

    Šiais permainų, nerimo dėl ateities ir vis didėjančio socialinio susvetimėjimo laikais daugeliui iš mūsų šeima išlieka stabilumo ir saugumo šaltiniu. Šeima, jos vertybės, tarp vaikų ir tėvų vyraujančios bendravimo ir bendradarbiavimo savybės, kylančių problemų ir konfliktų sprendimo būdai, tarpusavio pasitikėjimas kuria tolesnės vaiko asmenybės vystymosi ir plėtros prielaidas ir sąlygas.

Būti tėvais – viena svarbiausių gyvenimo užduočių. Tėvystės patirtis teikia ne tik daug džiaugsmo ir vidinio pasitenkinimo. Tai yra be galo atsakingas, pasiaukojamas ir sunkus darbas. Visi tėvai susiduria su didesniais ar mažesniais sunkumais ir iššūkiais augindami savo vaikus. Dauguma tėvų siekia pagerinti santykius su vaikais bei rasti atsakymus į rūpimus su jų auklėjimu susijusius klausimus.

    Taigi atsakymų į rūpimus su vaikų auklėjimu susijusius klausimus ,,ieškojo’, ,,bandė atrasti” ir ,tikimės, kad ,,atrado” dar viena dalyvių (mamų) grupė. Tai jau 24 mokymus baigusi grupė per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį !Tikimės, kad mokymai buvo įdomūs ir naudingi. Ačiū kad dalyvavote Mokymus šiai grupei vedė mūsų projekto psichologė/lektorė Vaida Lapinskienė. Mokymai vyko Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centre. Nuolat formuojame grupes šiems mokymams -susisiekite su mumis skelbime nurodytais kontaktais!

 

Socialinė darbuotoja kompleksinėms paslaugoms, Aurinta Tvarušienė

 

Skip to content