Menu Close

Atvelykio džiaugsmai

Pirmąjį sekmadienį po Velykų minima dar viena šventė – Atvelykis, kitaip dar žinomas kaip vaikų Velykėlės. Šis šventinis savaitgalis vadinamas taip todėl, kad tą dieną daugiausiai dėmesio skiriama vaikams ir šeimos buvimui drauge. Pagal senąsias tradicijas
Atvelykio metu yra dažomi kiaušiniai, tačiau skirtingai nei per Velykas, Atvelykio metu kiaušinius ridena, juos daužo ir jais džiaugiasi tik vaikai. Norėdamos parodyti kokie svarbūs ir brangūs yra vaikai, Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkė Aistė Barauskaitė kartu su Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro socialinėmis darbuotojomis darbui su šeimomis Vaida Povilaityte ir Roberta Gugiene aplankė mažuosius velykautojus Guostagalio ir Pakruojo seniūnijose bei nustebino juos saldžiomis dovanėlėmis.

Mažieji velykautojai taip pat buvo pasiruošę ir atlikę jiems duotą užduotį: išmarginti Velykinius kiaušinius ir kiškučius. Vaikų atlikti darbeliai buvo labai gražūs, todėl papuošė Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centrą.

Dėkojame visiems vaikučiams ir jų pagalbininkams – tėveliams, už gražius darbelius!

Skatiname prisiminus senąsias tradicijas, prisiminti ir didžiausią jų prasmę – dėmesį ir meilę artimiesiems, o ypatingai vaikams!
Linkime gražaus ir prasmingo Atvelykio!

 

Skip to content