Menu Close

Atrask galimybes su asmeniniu asistentu

2021 metų liepą buvo žengtas dar vieną didelis žingsnis pokyčių link – pradėta individualiai šalyje teikti asmenio asistento pagalba.
Per šį laiką asmenine pagalba pasinaudojo daugiau nei 1000 žmonių su negalia. Taigi, daugiau nei 1000 žmonių gyvenimai tapo atviresni, lengvesni. Ar galite įsivaizduoti, kiek daug istorijų, naujų patirčių ir galimybių atnešė šis laikas?
Džiaugiamės, kad asmeninė pagalba keičia žmonių gyvenimus ir tuo pokyčiu norime dalintis su visais. Tikimės, kad šios istorijos įkvėps ne tik pasinaudoti asmeninio asistento pagalba, bet ir paskatins tapti asmeniniu asistentu.
Dažniausiai bijoma to, kas nežinoma, nepatirta. Bet juk visada geriau mėginti, nei gailėtis taip ir neišdrįsus to padaryti!
Kampanijos „Atrask galimybes“ organizatoriai, Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, sako: „Atrask galimybes su asmeniniu asistentu!“ ir tikisi, kad tikros ir įkvepiančios istorijos padės išsklaidyti abejones ir paskatins daugiau asmenų kreiptis dėl asmeninės pagalbos gavimo.
Su džiaugsmu pristatome radijo laidų ciklą „Atrask galimybes“!
Radijo laidose kalbėsime apie tai, kas yra asmeninė pagalba, kaip ja pasinaudoti, kas gali tapti asmeniniais asistentais. Išgirsime su kokiais iššūkiais susiduria pagalbą teikiančios įstaigos, asmeniniai asistentai ir kokius džiaugsmus, naujas patirtis ir galimybes tai atneša į kiekvieno gyvenimą.
Kviečiame pasiklausyti pirmosios radijo laidos, kurioje išgirsite tikrų žmonių, tikras istorijas ir tai, kaip asmeninė pagalba pakeitė jų kasdienybė.
Daugiau apie asmeninę pagalbą galite sužinoti: https://www.ndt.lt/asmenine-pagalba-neigaliesiems/
Šį ir kitus radijo laidos įrašus galite rasti čia: https://www.ndt.lt/…/kampanija-atrask-galimybes-su…/

Su malonumu dalinamės dar viena asmeninės pagalbos istorija.

„Paklausiau, pamėginau, labai patiko, naudojuosi ir dabar. Jau nebeįsivaizduoju kitokio gyvenimo, nes jis pasikeitė kardinaliai. Kai atsirado asistentė, sumažėjo streso, pradėjau labiau pasitikėti savimi ir tapo lengviau planuoti laiką. Jeigu norit, kad jūsų gyvenimas pagerėtų, naudokitės asmenine pagalba“.

Straipsnį skaitykite ir dienraštyje „Klaipėda“: https://www.ndt.lt/wp-content/uploads/2022-08-19-Klaipeda.pdf

Daugiau apie asmeninę pagalbą galite sužinoti: https://www.ndt.lt/asmenine-pagalba-neigaliesiems/

Daugiau apie kampaniją ATRASK GALIMYBES su asmeniniu asistentu galite sužinoti: https://www.ndt.lt/asmenine-pagalba-neigaliesiems/kampanija-atrask-galimybes-su-asmeniniu-asistentu/

Skip to content