Menu Close

Informacija dėl COVID-19

Šiauliuose veikia karščiavimo klinika, priimsianti ir mūsų rajono gyventojus, turinčius viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų. Karščiavimo klinika veiks viešojoje įstaigoje Šiaulių centro poliklinikoje adresu Vytauto g. 101, Šiauliai. Įvertinus  dabartinę situaciją, klinika dirbs viena pamaina nuo 12 iki 16 val. Augant paslaugų poreikiui, klinikos darbo laikas ir pamainų skaičius bus koreguojami.
SVARBU. Paslaugos bus teikiamos tik pacientams, turintiems elektroninį šeimos gydytojo siuntimą  į Karščiavimo kliniką. Registraciją į Karščiavimo kliniką organizuos šeimos gydytojas karštosios linijos telefono numeriu 1808. Šeimos gydytojui užregistravus, pacientas gaus trumpąją žinutę (SMS)  apie atvykimo laiką į Karščiavimo kliniką. Pacientui atvykus į Karščiavimo kliniką, jį pasitiks koordinatorius ir bus prašoma neatidarant automobilio lango parodyti trumpąją žinutę (SMS), gautą iš 1808, ir laikytis tolesnių nurodymų.

Dėl koronaviruso galima teirautis:

1808 Koronaviruso karštoji linija 8-23 val. Pasireiškus gripui būdingiems ligos simptomams – karščiavimui, kosuliui, gerklės skausmui ar apsunkintam kvėpavimui – po kontakto su tikėtinu koronaviruso nešiotoju; norint pasikonsultuoti, kilus klausimų
Nemokamai skambinti arba rašyti SMS
1809 Emocinės paramos linija Nemokamai skambinti visą parą Galite kreiptis pajutus nerimą, vienišumo jausmą arba susidūrus su koronaviruso sukeltais sunkumais.
www.pagalbasau.lt
+370 618 79984 Nacionalinio visuomenės sveikatos centro karštoji linija I-V   8-22 val.    
VI-VII   9-22 val.
Kreipkitės iškilus klausimų dėl saviizoliacijos reikalavimų, saviizoliacijos vietos keitimo, karantino sąlygų laikymosi, ūkinės komercinės veiklos vykdymo karantino metu.
 
koronavirusas@sam.lt Informacijos apie koronavirusą linija Atsakinėjama    
 I-V   8-17 val.
Galite klausti apie koronavirusą, galiojančias karantino sąlygas ir ūkinės komercinės veiklos vykdymą koranaviruso metu
www.koronaSTOP.lt Apibendrinta informacija apie koronavirusą    
1824 Informacija ir konsultacijos Lietuvos verslui Atsakinėjama    
 I-V   8-17 val.
Pagalbos priemonių verslui linija veiks tol, kol verslui bus teikiama COVID-19 krizės pasekmių mažinimo pagalba.
Skip to content