Menu Close

Konferencija „Prašyti ne gėda, duoti nesunku“

Rugpjūčio 25-ąją, Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje vyko metinė ESF projektų vykdytojų konferencija, kurioje dalyvavo ir Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro projektų koordinatorė Dovilė Pašakinskienė.

Pagrindiniu konferencijos leitmotyvu buvo pasirinkta pagalbos tema, kadangi dauguma ESF agentūros vykdomų projektų esmė – vidiniai žmogaus pokyčiai. Kad šie pokyčiai įvyktų, dažnai reikia net tik didžiulio noro ir užsispyrimo, bet ir laiku suteiktos profesionalios kokybiškos pagalbos ar patarimo.
Konferencijos dalyviams apie skirtingus pagalbos aspektus kalbėjo psichologas E. Laurinaitis, įžvalgomis dalijosi ir siekti savo svajonių drąsino kunigas ir knygų autorius A. Toliatas. Apie tai, kad nelengva prašyti ir nesunku duoti diskusijoje mintimis dalijosi renginio svečiai iš VšĮ „Mariaus Jakulio Jason fondas“ ir gyvenimo namų „Būkime drauge“, taip pat menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai. Susirinkusieji dalyvavo skirtingose praktinėse dirbtuvėse, kuriose analizavo problemų sprendimo, skirtingų žmonių motyvavimo, sinergijos ir kalbėjimo su skirtingomis auditorijomis temas.

Skip to content