Menu Close

Stovykla “Šiandien gyvenu geriau, nei vakar”

Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro padalinys Laikino gyvenimo namai 2020 m. liepos 15 – 31 d. organizavo dieninę stovyklą, asmenims ir šeimoms patiriančioms riziką.

Stovyklą atidarė Centro direktorė Laimutė Kazokaitienė dėkodama visiems prisidėjusiems prie šios stovyklos organizavimo, pasiruošimo. Pakruojo rajono savivaldybės administracijos socialinės rūpybos skyriaus vedėja Daiva Rutkevičienė džiaugėsi vaikų šypsenomis, pozityviomis nuotaikomis ir linkėjo daug įspūdžių stovykloje bei bendrystės ateityje. Laikino gyvenimo namų padalinio socialinė darbuotoja Nataša Dirbanauskienė pristatė stovyklos programą ir padėkojo ne tik darbuotojams, bet ir gyventojams, kurie taip noriai prisidėjo prie stovyklos organizavimo.

Stovyklos metu gyventojai dalyvavo sportiniuose, komandos stiprinimo bei lavinamuosiuose žaidimuose, dalyvavo pažintinėje ekskursijoje po Pakruojį “Tarpukario Pakruojis” (dėkojame gidui Algirdui) bei pabuvojo Pakruojo dvaro “Arklių muziejuje”. Vaikai apsilankė žaidimų kambaryje “Sraigutė”, kur smagiai praleido laisvalaikį. Suaugusieji lavino namų ruošos bei darbinius įgūdžius. Vaikai piešė kreidelėmis spalvotų plytelių kelią į svajones, rinko futbolo vartus ir krepšinio stovą, gaivinosi ledais ir džiaugėsi balionais.

Dėkojame Pakruojo rajono savivaldybės administracijai už stovyklos projekto finansavimą.

Laikino gyvenimo namų gyventojai noriai dalyvavo organizuojamose programos veiklose. Tvarkė, ruošė ir puošė aplinką stovyklos atidarymui bei tvarkėsi po uždarymo. Per stovyklos uždarymą vyko stovyklos veiklų aptarimas, buvo džiugu girdėti, kad visiems labai patiko, kad buvo naudinga.

Socialinė darbuotoja Nataša Dirbanauskienė

 

Skip to content