Menu Close

Pozityvios tėvystės mokymus baigė dar viena grupė

,,Pozityvi tėvystė – tai meilės ir saugumo jausmo savo vaikams užtikrinimas, savarankiško, empatiško ir pasitikinčio savimi žmogaus auginimas. Pozityvi tėvystė-artimi ir šilti vaikų ir tėvų santykiai bei teigiamais principais paremtas auklėjimas. Pozityvi tėvystė yra menas. Šio meno mokomės visą savo gyvenimą. Mokomės iš savo klaidų ir sėkmių, kitų tėvų patirties, ieškome specialistų pagalbos ir rekomendacijų. Atsakinga tėvystė reikalauja daug pastangų, kantrybės ir pasiaukojimo”.
Nuo 2022 m. lapkričio 16 d. iki 2023 m. vasario 1 d. Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centre vyko 10-ties paskaitų (mokymų) tėveliams, auginantiems vaikus, ciklas. Mokymų metu buvo siekiama tėvams suteikti žinių ir įgūdžių, reikalingų visaverčiam bendravimui su vaikais. Mokymuose dalyvavo 8 mamytės ir vienas tėvelis iš Pakruojo miesto ir rajono. Mokymus vedė Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyriaus projekto ,,Kompleksinės paslaugos šeimai Pakruojo rajone” psichologė/lektorė Vaida Lapinskienė.
Labai džiugu, mamytės, kad Jūs susidomėjote mūsų organizuojamais mokymais. Akivaizdu, kad Jūs visos labai geros ir rūpestingos, nes į mokymus atėjote vedamos tik savo noro pagilinti žinias apie vaikus, jų psichologiją ir kaip reikėtų teisingiau pasielgti tam tikroje situacijoje auklėjant vaikus negailėdamos savo brangaus laiko vakarais. Džiugu buvo bendrauti ir bendradarbiauti. Begalinis ačiū mūsų projekto partnerių, Lietuvos samariečių bendrijos Pakruojo skyriaus psichologei, Vaidai Lapinskienei, už dar vienus tikrai prasmingus, mokymus.
Informaciją parengė PNSPC socialinė darbuotoja kompleksinėms paslaugoms Aurinta Tvarušienė
Skip to content