Menu Close

Kartu galime daug

Balandžio 12 d. Žeimelio sen. Jovaišių k. organizavome akciją ,,Kartu mes darom”. Akcijos tikslas ne vien tik tvarkyti ir švarinti aplinką, bet ir skatinti vaikų ir tėvų savimonę bei pilietiškumo jausmą aplinkosaugos klausimais, ugdyti meilę gamtai ir aplinkai kurioje gyvename.

Akcijos metu Aplinkos apsaugos departamento Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkas Robertas Jagminas supažindino su atliekų rūšiavimo taisyklėmis, stiklo duženų, asbesto lakštų, organininių atliekų, tekstilės, padangų ir kitų į aplinką patekusių atliekų kenksmingumą žmonių sveikatai, augmenijai ir gyvūnijai.

Svarbiausia kiekvienam suvokti, kad gamta, kaip ir kiekvieno namai turi būti saugomi ir prižiūrimi. Žmonių sąmoningumo pakeisti per dieną ar metus tikrai neįmanoma, tačiau visi kartu žinodami, kad gamta yra kiekvieno iš mūsų namai, ją saugoti ir tausoti norėsime labiau. Kaip būtų gerai jei kiekvienas pagalvotume ir apie minčių taršą ir apie aplinkos taršą.

AČIŪ kiekvienam, kuris buvo kartu. Be Jūsų tai nebūtų įmanoma.

AČIŪ Žeimelio gimnazijos direktorei už pavėžėjimą. Vairuotojas Aurimas Šmitas labai greitai tapo puikiu pagalbininku ir komandos dalimi.

AČIŪ Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos viršininkui Robertui Jagminui už puikias žinias ir saldžias dovanėles.

AČIŪ Žeimelio seniūnijos seniūnei Vitalijai ir darbuotojams už įdėjos įgyvendimą ir visokeriopą paramą.

Tokiomis akimirkomis tiesiog supranti, kad vienas žmogus yra svarbi komandos dalis, bet vienas žmogus niekada nebus komanda.

Rūpinkimės gamta taip kaip patys savimi. Būkime pilietiški, nešiukšlinkime, o pastebėjus šiukšlintojus ir aplinkos teršėjus, praneškime…

Informaciją parengė Pakruojo NSPC socialinė darbuotoja Reda Gurknienė

Skip to content