Menu Close

Profesinės kompetencijos tobulinimas

2023-05-11 d. Pakruojo nestacionarių socialinių paslaugų centro atvejo vadybininkės dalyvavo jungtinėje dviejų apskričių – trijų rajonų: Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro ir Pasvalio socialinių paslaugų centro intervizijoje. Intervizija – tai įrankis skirtas asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui, ,,tarpkoleginis” mokymosi būdas. Intervizijos metu dėmesys sutelkiamas į asmeninio darbo gerinimą, aptarimuose susitelkiama į individualų atvejį. Intervizijos tikslas – pagerinti profesionalų darbą (jo kokybę).

Susitikimui pasirinkta netradicinė, nedarbinė aplinka Pakruojo kaimo sodyboje. Įžangai buvo pasirinkta šakočių gaminimo edukacija, kurios metu kiekvienas išmėgino savo kulinarinius gebėjimus prie karštos krosnies, kepant spygliuotus skanėstus, sužinojo šakočių kepimo istoriją ir labai netikslią receptūrą, kurios nė vienas verslininkas-profesionalas neatskleidžia.

Vėliau vyko darbinių reikalų maratonas – intervizija. Dalyviai prisistatė, išsakė savo problemas ir lūkesčius, gvildeno pasirinktas socialinio darbo temas, pasidžiaugė pasiektais darbiniais rezultatais, dirbant su kokybės standartu EQUASS, kuriuos turi Pasvalys ir Pakruojis. Taip buvome įsisukę į darbinių atvejų verpetą, kad net nepajutome kaip greitai prabėgo tos kelios valandos. Džiaugėmės, kad galėjome tobulintis ir bendrauti gražiai dekoruotoje salėje. Išsiregistravę ir užbaigę interviziją, savo emocinę sveikatą pastiprinome pasivaikščiodami ir grožėdamiesi Pakruojo dvaro, arkinio tilto panorama ir nuostabiai žydinčiais pavasarinių gėlių žiedais. Kitą kartą susitikti sutarėme Šiaulių rajone.

Norisi padėkoti kolegėms – atvejo vadybininkėms iš Šiaulių rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro ir Pasvalio socialinių paslaugų centro už bendravimą ir bendradarbiavimą, už dalinimąsi džiaugsmais ir rūpesčiais, už palaikymą ir supratimą, už gražią draugystę, besitęsiančią penktus metus, kuriai būdinga bendra patirtis, panašios vertybės ir artimi tikslai.

Informaciją parengė Pakruojo NSPC atvejo vadybininkė Irena Narušaitienė

Skip to content