Menu Close

Tik nuo vaikų priklausys Žemės ateitis

Kasmet, kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena. Dar 1969 m., UNESCO konferencijoje San Franciske, jos iniciatorius John McConnell pasiūlė pasaulinę šventę, skirtą Žemės gyvybei ir grožiui paminėti, bei taikai skatinti.

Pas mus ši diena atėjo, kartu su Lietuvos Nepriklausomybe, kai Žemės dienos iniciatorius John McConnell kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas tapti Žemės globėjais ir minėti Pasaulinę Žemės dieną.

Ir čia mums kilo mintis, kad globoti juk reikia vaikus, kurie jau yra ir dar bus – Žemės ir mūsų visų ateitis.

Jei gerbsime savo vaikų poreikius ir teises, jei auginsime juos su meile ir rūpesčiu, jei jie galės įgyti kokybišką išsilavinimą ir mokytis dalykų, kurie jiems įdomūs, jei jie galės labiau kontroliuoti savo gyvenimą, visų mūsų lauks geresnė ateitis.

Jei galėsime pasitikėti savo vaikais, pasikliauti jais, juk ir mūsų pačių gyvenimo kokybė bus geresnė. Su jais ateityje bus maloniau dirbti, jie išaugs geresniais piliečiais, atsakingais asmenimis, kurie kurs geresnį pasaulį visiems.

Visus, kuriems rūpi mūsų ateitis – vaikai, kviečiame į „Pasaulinės Žemės dienos savaitę Globos centre”. Visą savaitę jūs galite ateiti į Globos centrą ir pasikonsultuoti su mūsų vaikų globos specialistais, jums rūpimais klausimais, susijusiais su vaikų globa, įvaikinimu ar svečiavimusi šeimoje. Čia jūsų lauks karšta arbata, bendrystė, bei galimybė savo rankomis susikurti pavasarišką dekoraciją. Nuoširdžiai laukiame kiekvieno jūsų. Jeigu ateiti nedrąsu – skambinkite telefonais:

Ilma – 8 683 12260;

Gertrūda – 8 602 17053;

Indrė – 8 604 74408.

Jūsų laukiame darbo dienomis ir darbo valandomis, nuo 8.00 val. iki 17.00 val., adresu: L. Giros g. 3D, Pakruojis.

Skip to content